От името на НЧ „Родина-1941“ – с. Голеш бяха връчени благодарствени грамоти на учителите за доброто сътрудничество и съвместната творческа дейност с децата.
За малките възпитаници бяха поднесени подаръци – книжки с приказки, които да ги вдъхновяват да четат и да обичат книгите.
Децата ни зарадваха с красиви изпълнения на песни и стихотворения .
Благодарим на учителите и децата за топлото посрещане, усмивките и прекрасната атмосфера!
Нека и занапред продължаваме да работим заедно в името на децата, творчеството и любовта към книгите.