Децата от Детски клуб „Нарисувай ми“ към НЧ „Родина-1941“ – с. Голеш получиха своите грамоти и награди за участие в конкурса на тема „Културно–историческото и природно наследство на община Кайнарджа“, организиран по проект „Ново поколение местна политика на община Кайнарджа“.
Нашите малки художници представиха красиви детски рисунки, вдъхновени от историята, традициите и природата на родния край. С много старание и въображение те показаха своя талант и любов към родното място.
Поздравления за всички деца от Детски клуб „Нарисувай ми“!
Пожелаваме им още много вдъхновение, успехи и нови красиви рисунки.