На 17 май в с. Голеш се проведе поредния фолклорен събор за български и турски фолклор "Фолклорен празник в село Голеш "
Този път с участието на самодейни състава и индивидуални изпълнители от четири области на България.
Това само по себе си е успех за нас.
Има хора и организации на които трябва да благодарим за подкрепата при организирането на събора.
На кмета на община.Кайнарджа г-н Любен Сивев и Общинска Администрация за безусловната подкрепа , на областния управител на област Силистра г-н Илиян Великов ,на Рекламна агенция "Имидж",на ПГПТ"Евлогий Георгиев"гр.Силистра, на г-жа Румяна Георгиева и др., и разбира се на жителите на с.Голеш за доверието в нас ,защото тази година съставите в читалището са най многобройни , със много желаещи родители децата им да се включат в мероприятията ни.
Благодарим на всички изпълнители за прекрасните изпълнения !
Прекрасен ,пъстър и многоцветен празник на фолклора в България