Днес, 21 ноември 2025 г., Народно читалище "Родина-1941" с. Голеш за трета поредна година се включи в инициативата "Ден на четенето в България"!
Под мотото "Наистина чети!" посрещнахме с много радост и усмивки децата от Детска градина "Еделвайс" с. Голеш и им гостувахме в детската градина. Заедно потънахме в магическия свят на приказките, четохме, разказвахме и се забавлявахме.
Благодарим на малките ни приятели и на техните прекрасни учителки за това, че направиха празника на книгата толкова вълшебен!